top of page

Eestimaa 16. suvemängud on lõppenud16. Eestimaa suvemängud tõid Lääne-Virumaale üle 3000 eri vanuses ja eri tasemega sportlase. Mängudel lõi kaasa 70 omavalitsuse sportlased. Mängude avatseremoonial osales sõnavõtuga ka president Alar Karis.


Kaks päeva väldanud suvemängud olid meeleolukad ning kuigi ilmataadilt saime nii vihma kui päikest, olid nii võistlejad kui korraldajad heatujulised ning täis liikumisrõõmu.


16. Eestimaa suvemängud Lääne-Virumaale üle 3000 eri vanuses ja eri tasemega sportlase. Mängudel lõi kaasa 70 omavalitsuse sportlased.


Suurte maakondade (üle 40000 elaniku) hulgas sai Lääne-Virumaa pjedestaali-väärilise kolmanda koha Harjumaa ja Tartumaa järel.


Väikestest valdadest (alla 8000 elaniku) oli meie tubli Vinni vald teine ning linnade võidu napsas endale Rakvere linn Haapsalu ja Paide ees.


Maakondade arvestuses tõi meile võidu poiste jalgpallivõistkond, samuti saime esikohad mälumängus (Vinni vald) ja köieveos (Vinni vald).Aitäh kõigile, kes andsid oma panuse mängude õnnestumisse!

Comments


bottom of page