top of page

Lääne-Virumaa Spordiveteranide Koondis sai 50-aastaseks!

MTÜ Lääne-Virumaa Spordiveteranide Koondis on asutatud 23. jaanuaril 1972.a.,

ühendades spordiveterane vanusest 35+ harrastusspordi tegevuse korraldamisele ning osalemisele Eesti Seeniorispordi ja Veteranspordi Liidu meistrivõistlustel ning spordimängudel. SVK tegevust juhib ja korraldab seitsmeliikmeline juhatus:

juhatuse esimees Maie Tamm, aseesimees Karl Tamberg, sekretär Marge Kruusimägi, liikmed ja spordialade eest vastutavad Uudo Kruusimägi - kergejõustik, Luule Laidro- suusatamine, Malle Turban-lauamängud, Hannes Konist-pallimängud. Revisjonikomisjoni juhib Vello Tafenau, liikmed on Maret Noodla ja Tiina Laidroo. Maakonnas toimuvad meistrivõistlused kergejõustikus, petankis, võrkpallis, lauamängude mitmevõistluses (novus, lauatennis, male, kabe), disc-golfis ja kui lund on - suusatamises. SL spordimängud seitsmel spordialal toimuvad igal aastal erinevas Eesti maakonnas, SVK 70 liikmeline võistkond on saavutanud tihti II ja III kohti, Narvas 31.07.-01.08.2021.a.tuli koju võrkpallikarikas ja kokkuvõttes II koht I grupis. Aastaid viiakse läbi Rakvere Tarvakõndi, pereüritusi ja spordinädala üritusi. Palju õnne, juubilar SVK 50.



Alates tänasest kuni 1. detsembrini saab läbi LVSL kodulehe esitada toetuste taotlusi erinevate liikumisürituste läbiviimiseks, maakonna meistrivõistluste korraldamiseks ning noorsportlaste arengustip

bottom of page