top of page
Lääne-Virumaa suvised MV meeste jalgpallis
Lääne-Virumaa suvised MV meeste jalgpallis

L, 23. juuli

|

Rakvere

Lääne-Virumaa suvised MV meeste jalgpallis

Registration is closed
See other events

Time & Location

23. juuli 2022, 11:00

Rakvere, Tuleviku t. 48, Rakvere, 44313 Lääne-Viru maakond, Estonia

About the event

- Mängitakse 7v7 ja 2x5m väravatega 1/2 väljakul - Meeskonna suurus on maksimaalselt 13 mängijat (või 12 + treener/esindaja)

- Nr 5 palliga - Suluseisuga - Edasi/tagasi vahetused, mis toimuvad võistkonna tehnilisest alast - Osaleda saavad noormehed/mehed sünniaastaga alates 2007 ja varem. - Osalejatel peab olema seotus Lääne-Virumaaga (sündinud siin, käinud siin koolis, töötab/elab siin) - Osaleda saab maksimaalselt 8 meeskonda - Vastavalt osalejate arvule tuleb ka turniiri süsteem ehk kas mängitakse liiga süsteemis (kõik kõigiga) või alagruppidega, millele järgneb play-off. - Osalustasu on 75€ võistkond - Esikolmikut autasustatakse medalitega ja võitja meeskond saab karika - Eriauhinnad turniiri parimale mängijale, väravavahile ja enim väravaid löönud mängijale. - Hiljemalt päev enne turniiri tuleb ära täita ja korraldajale saata "Registreerimisleht" mille manusena osalejatele saadame.

- Mängija tohib üles olla antud ja mängida vaid ühe võistkonna eest. - Kohtunikud on EJL-i poolt litsentseeritud kohtunikud.

REGISTREERIMINE JA INFO: Kalmer Klettenberg, klekasport@gmail.com, 5189069 või läbi sotsiaalmeedia kanalite

Registreerimine kuni 17.07

Share this event

bottom of page