top of page

Möödunud nädalal Tallinnas toimunud U23 vanuseklassi kergejõustiku Euroopa meistrivõistlustel saavutas Lishanna Ilves tulemusega 6.42 kõrge kuuenda koha. See oli Eesti koondise parim koht. Marleen Mülla jäi esimesena teivashüppe lõppvõistluselt välja ning saavutas tulemusega 4.05 13. koha. Kõrgete finaalilootustega läks starti 4x100m teatemeeskond, kus ankrumehena oli jooksmas ViKe klubi sportlane Robin Sapar. Paraku sai teist vahetust jooksnud Henri Sai vigastada ning meie meeskond jõudis küll finišisse, kuid seda kahjuks loodetust kehvema tulemusega ning 11. kohaga. Käesoleval nädalal algab Tallinnas U20 vanuseklassi EM, kus on ViKe sportlastest stardis naiste kuulitõukes osalev Berit Saar.